Ataşehir ikinci el ofis mobilyası alanlar firmamızın açılışı gerçekleşmiş olup artık ilçe dahilinde ofis ve büro mobilyalarınızı değerinde almaktayız. İkinci el ofis pek taleb edilen bir mobilya olmasa da biz bu işe kullanılmamış ofis mobilyası satarak başladık.

atasehir-ikinci-el-ofis-mobilyasi-alanlar

ataşehir ikinci el ofis mobilyası alanlar

Gördük ki Artık ikinci el ofis mobilyası dükkanımızı açma vakti gelmiş.

Biz bu işe yönelmeden önce Ataşehir ilçemiz de ikinci el ofis mobilyası alan firmalar sadece ikinci el eşya ve spot eşya alan firmalardı.

Ama siz de takdir edersiniz ki bu firmaların asıl işi bu olmadığı için eliniz de bulunan bu mobilya çeşidini en ucuz fiyata alıp yine bize satarlardı.

Artık İkinci el ofis mobilyasını direk biz alıyoruz. Ofis mobilyanız da değer kaybetmiyor.

Ataşehir ilçemizin tüm mahalle ve semtlerinden alım yaptığımız ikinci el ofis ve büro eşyalarınızı bize sattığınız da sizlere hemen araç ve elemanlarımızı gönderip ofis eşyalarınızı hemen nakit ödeyerek alımı gerçekleştiriyoruz.

İkinci el ofis mobilya çeşitleri avangard ofis mobilyası, italyan ofis mobilyası, patron takımları, sekreter masaları, ofis koltukları, ofis kanepe takımları ve buna benzer ofisleriniz de ne tür eşyalarınız var ise alımını gerçekleştiriyoruz.

Bizlere sitemiz iletişim bilgilerinden ulaşarak isterseniz ücretsiz ekspertiz yaptırarak veya Whatsapp uygulamasından bizlere resim atarak değer biçtirebilirsiniz.

ofis ve büro mobilyası Ataşehir ilçemiz de yapılan iş yerleri ve iş merkezleri sayesinde çoğalmıştır.

Bu sebep ile de biz ikinci el ofis mobilyası alanlar olarak bu işin ikinci el alınıp satılmasına yatırımlarımızı yapmaktayız.

Ataşehir ilçemizin tüm mahallelerinde ofis ve büro malzemesi satmak istediğiniz de bizlere ulaşarak eliniz de ki ofis ve büro mobilyalarınızı değerinde satabilir.

Ayrıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim…

Bizlere ulaştığınız da sizlere müşteri temsilcimiz ile ofis takımlarınızı nasıl aldığımızı ve nasıl bizlere resim göndereceğiniz hakkında geniş bilgi sunacağız.

ataşehir ikinci el ofis mobilyası alanlar

Ataşehir İkinci el ofis mobilyası alanlar olarak sadece ofis mobilyası değil; Diyelim ki ofisinizin sadece koltuklarınızı değiştireceksiniz. Ataşehir ofis mobilyası alanlar olarak sizlere bu hizmeti de vermekteyiz.

Firmamıza sadece ofis koltuklarınızı da satabilirsiniz. İsterseniz tek tek isterseniz takım şekilde de ofis ve büro eşyalarınızı sata bilir veya fiyat alabilirsiniz.

Bizim tavsiyemiz sizlere şudur ki? Eğer eliniz de satacağınız ofis takımları veya tek ofis koltukları var ise ya bizi arayıp müşteri temsilcimiz den randevu alıp ücretsiz ekspertiz yaptırın. Yada Whatsapp uygulamasından İletişim telefonumuza Resim atarak ekspertiz yaptırın.

İkinci el ofis takımlarınızı en kolay ve en güvenilir şekilde bu halde satabilirsiniz.

Cömert ofis olarak bizim bu türdeki eşyalarınızı diğer firmaları aradan çıkartıp direk müşteri ile temasa geçip müşterilerimizin aracısız bizlere ofis eşyalarını satmasını sağlamaktır.

Ataşehir İkinci el ofis mobilyası alanlar

 

Ana Sayfaya Dön>>> 

 

 

Yorumlar

 1. Mehmet

  Cevapla

  Ağaoğlu tower den satmak istediğim ofis mobilyamı değerinde aldığınız için teşekkürler.

 2. mustafa

  Cevapla

  Ofis mobilyalarımı değerinde alıp tertemiz bir şekilde taşıma yaptığınız için teşekürler.
  Çok güzel bir hizmet var.

 3. Nilay yurtsever

  Cevapla

  Ağa oglu sitesindeki ofisimden ikinci el ofis esyalarimi aldiniz tesekkurler.

Mesaj Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir