Ümraniye ikinci el ofis mobilyası alanlar firmamız açılmıştır. İkinci el ofis ve büro eşyalarınızı değerinde satabileceğiniz tek firma olan cömert ofis siz değerli müşterilerimizin ofis mobilyalarını değerinde almaktadır.

ikinci-el-ofis-mobilyasi

İkinci el ofis mobilyası

Ofis mobilyası artık iş yerlerimizin olmaz ise olmaz eşyalarıdır. Bu mecburiyet karşısında ikinci el ofis mobilyasının eskimesi dahilin de yenilenmesi için kullanılmış ofis mobilyasının satılması lazım gelir.

Ofis mobilyası sadece değişim değil iş yeri kapanması durumunda da satışa sunulan ikinci el ofis mobilyalarınızı da almaktayız. Ümraniye ilçemizin genelinde ikinci el ofis mobilyaları aldığımız tüm mahalle ve semtler de bu ticareti yapmaktayız.

Ofis mobilyası bundan 20 sene önce ismi bile geçmeyen bir terimdi. Bu terimin yerinde Büro mobilyası vardı Sonrasında gelişen teknoloji ve mobilya sektörü dahilinde çıkan suntalam malzemenin daha ucuz maliyet alınarak yapılan Büro mobilyası yerini ofis mobilyalarına bıraktı.

Sonrasında Türkiye ekonomisine bağlı olarak o kadar ucuza ofis mobilyaları satılmaya başladı ki artık ikinci el ofis mobilyası direk çöpe gitmeye başladı.

Sonrasında ofis mobilyası furyası 15 sene falan devam etse de Ülke siyaseti dünya düzenine dokununca Türkiye ye müdahaleler başladı ve bunun sonucunda da doların yükselmesi ile beraber suntalam fiyatları iki katına çıktı.

Bu gelişmeler ikinci el ofis mobilyasının alınıp satılan bir mobilya çeşidine dönmesini sağladı. İkinci el ofis mobilyası artık tek ticari işimiz. Ayrıca bunun yanında yine kullanılmamış yani yeni ofis mobilyası da satmaktayız.

İkinci el ofis mobilyası alanlar

Bizlere satacağınız ofis mobilyanız ile ilgili öncelikle iletişim numaramızı arayarak müşteri temsilcimiz ile bağlantıya geçin. Sonrasında müşteri temsilcimizin sizden ofis mobilyalarınızın resimlerini isteyecektir.

Bundan sonra fiyat verme konusunda konuşup fiyat da anlaşır iseniz sizlere hemen mobil destek elemanlarımızı göndererek ücretinizi ofis mobilyanızın alımından sonra nakit olarak verip alacaklardır.

Ümraniye ikinci el ofis mobilyası alanlar olarak her türlü ikinci el ofis mobilyalarınızı satabilir veya ücretsiz ekspertiz desteğinde bulunmamızı isteye bilirsiniz.

Eliniz de bulunan İtalyan ofis mobilyasını veya Fransız ofis mobilyasını zor bulunur ama İngiliz ofis mobilyasını da bizlere satabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize ayrıca Ofis koltuk parça desteği der vermekteyiz.


Parça İsimleri;

  • Amortisör
  • Plastik Ayak
  • Çelik Ayak
  • Mekanizma
  • Tekerlek

Yukarıda saydığımız malzemeleri bizlerden en uygun fiyata temin ederek kullandığınız ofis koltuklarının kendi tamirini yapabilirsiniz. Biz Cömert ofis olarak sadece ikinci el alımı yönünde sitemizi geliştirmiyoruz.

Parça Temini ve İkinci el ofis mobilyası almak istediğiniz dede sitemiz iletişim ve Lokasyon bilgilerini kullanarak İş yerimize gelip size en uygun ikinci el ofis mobilyasını alabilirsiniz. Bu aldığınız İkinci el ofis mobilyalarınızı nasıl götürebiliriz diye düşünmeyin.

Sizlere en uygun şekilde hizmet verecek anlaşmalı kamyonet firmamız vardır.

Ümraniye İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar

İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar

Ana Sayfaya Dön >>>

1

  1. Gökhan

    Cevapla

    Ümraniyede 2. El ofis mobilyalarım vardı. Nasıl değerlendiririm diye düşünüyordum. İnternetten araştırarak cömert ofisi buldum ve gelip eşyalarımı değerini öldürmeden aldılar. Çok iyi hizmet sundular. Ofis eşyalarını satacak olan arkadaşlara tavsiye ederim.

Mesaj Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir