Üsküdar ikinci el ofis mobilyası alanlar  olarak ilçe genelinde ofis ve büro mobilyası alımına başlamış bulunmaktayız.

İkinci el ticareti anadolu yakasının göz bebeği Üsküdar ve Kadıköy Arasında paylaşılır idi. Fakat sonradan İkinci el eşya alımı satımı her ilçede ayrı yapılmaya başlandı. Bunlardan bir tanesi de Maltepe ilçesindeki Küçükyalı mahallesinde bulunan spotçular çarşısıdır.

Üsküdar da ise merkezde Kara davut paşa camii arkasında ki sokak da ikinci el alım satımı yapılmakta idi.

Gelişen teknoloji ile beraber artık eşya veya ofis eşyası alımında iş yerinin bir önemi kalmadı. İş yeri büyük çekmece de bile olsa internet üzerinden ofis mobilyanızı almaktayız.

Bütün yatırımlarımızı da buna göre yaptık. Artık Merkezimiz maltepe olsa bile İstanbul ilinin tüm ilçelerinden aynı hızda ofis ve büro mobilyalarınızı değerinde almaktayız.

Üsküdar ilçemizin icadiye mahallesinde bulunan ofisiniz de ki mobilyalarınızı satmak istediğiniz de sizlere anında hizmetlerimizi sunarak İkinci el ofis mobilyanızı  değerinde almaktayız.

Bu sektörde öncü bir kuruluş olan firmamızın alım yaptığı iş sadece ofis mobilyası üzerinedir.

Bu yaptığımız işin de Başka bir firma tarafından yapılması çok zordur. Bunun sebebi de Sadece bu işi yapacak kapasite ve bilgi olmamasındandır. Çünkü ofis mobilyası almak satmak da bir meslek dir.

Üsküdar ikinci el ofis mobilyası alanlar olarak sadece alım yönünde değil ikinci el ofis  mobilyası almak istiyorsunuz. Bu ihtiyacınızı da en uygun fiyata siz değerli müşterilerimize ofis mobilyası da temin etmekteyiz.

Diğer internet siteleri gibi sadece alım yönün de değil Satım yönün de de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İş yerimize gelip 350 m² mekanımızda bulunan tüm ikinci el ofis mobilyalarımıza bakıp uygun fiyata alabilirsiniz.

İş yerimize gelmek için de Sitemizin Üst menüsünde veya mobil ekranda sağda üstde bulunan ≡ tıklayarak menüde bulunan Lokasyon sayfamıza girip haritadan yol tarifi alıp direk gelebilirsiniz.

Ayrıca Siz değerli müşterilerimize bir hizmetimiz daha vardır. Bu hizmetimiz de Parça temini Ofis koltuk parçalarını bizden temin edebilirsiniz. Örnek verecek olur isek koltuğunuzun amortisörü bozuldu ve bunu hiç bir yerden bulamazsınız. Ama bizden temin edebilirsiniz.


Parça İsimleri;

  • Koltuk Tekerleri,
  • Koltuk Mekanizması,
  • Çelik koltuk Ayağı,
  • Plastik Koltuk Ayağı,

Her zaman bizden temin edebilirsiniz.

Ayrıca Bizden aldığınız ikinci el ofis mobilyalarınızı Üsküdar ilçemizin her yerine teslim yapacak uygun fiyata kamyonet firmamız da vardır. İkinci el ofis mobilyası siz değerli Üsküdarlı müşterilerimizin hizmetindedir.

Üsküdar İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar

İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar

Ana Sayfaya Dön >>>

Mesaj Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir